КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОТЕЛЕВСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

10.05.2018
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Про підсумки діяльності Котелевської ЦРЛ за І квартал 2018 року

Протягом І кварталу 2018 року діяльність Котелевської центральної районної лікарні була направлена, в першу чергу, на розвиток охорони здоров’я материнства і дитинства, профілактику соціально – значущих хвороб, раціональне використання наявних ресурсів та надання населенню району кваліфікованої медичної допомоги вузькопрофільними фахівцями.

В районі проведено ряд комплексних заходів, спрямованих на покращення показників здоров’я населення. Читати далі →

05.02.2018
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

До уваги пацієнтів!

Снимок сацйтКЗ «Котелевський ЦПМСД» отримано за кошти Світового Банку обладнання.

В закладі виконуються  слідуючі обстеження:

-              Добові монітори артеріального тиску з програмним забезпеченням «Вимірювач артеріального тиску ВАТ-41» (постановка датчика та його зняття);

- Проводиться забір крові для визначення: холестерину, креатиніну, фібриногену, протромбінового індексу, АЛТ, глюкози крові, загального аналізу крові.

- Проводиться забір сечі для визначення загального аналізу сечі.

-               Дефібрилятори – монітори Веne Heart D3 для надання невідкладної допомоги;

В закладі працює тренінговий  клас обладнаний за кошти Світового Банку.

Виконання завдань даного Проекту дає можливість змінити підходи в наданні медичної допомоги, спрямованої на профілактику захворювань, підвищити рівень задоволеності пацієнтів наданими медичними послугами за рахунок якості та безпеки.

09.11.2017
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20171108_d.html

1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, у якому змінилися також й медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу.
Нововведення не призведуть до скорочення медичних працівників, а лише приведуть у відповідність до європейських стандартів назви посад та програми підготовки.
Технічне: Оскільки наразі є певні технічні проблеми з електронною поштою на домені moz.gov.ua, прохання тимчасово комунікувати з прес-службою МОЗ за цією адресою – psmozua@gmail.com

17.07.2017
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Адміністрація Котелевської центральної районної повідомляє про вакантні посади лікарів:

- Лікар отоларинголог;
- Лікар офтальмолог;
За детальною інформацією звиртатися за , смт. Котельва, вул. Жовтнева, 283 тел. (05350) 2-12-35, кадрів.

10.04.2017
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

До уваги жителів Котелевського району

З метою ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри 13 квітня 2017 року будуть проводитися  консультування пацієнтів та  проведення дерматоскопії на безоплатній основі в рамках проведення заходів присвячених  Всеукраїнському Дню меланоми.

Обстеження будуть проводитися в:

- Полтавському обласному клінічному шкірно – венерологічному диспансері (м.Полтава, вул.О.Гончара, 12 (Енгельса) з 8.00 до 17.00 (попередній запис  за телефоном 0532-60-72-73. Лікарі Макарова Олена Олегівна, Дяченко Олена Генадіївна)

-               ПП Агора «ЛДЦ Медея» (м.Полтава, вул..В.Чорновола 24,б) з 13.00 до 16.00 телефон 0532-60-77-58, 0996087191.

05.05.2017 року буде проводиться безкоштовно дерматоскопічне обстеження пацієнтів з дерматоонкологічними хворобами в МДЦ «Сучасна дерматологія та хірургія» м.Полтава, вул.Сінна 4/2 з 9.00 до 18.00.

Якщо у Вас виникли проблеми з родимками чи турбують інші новоутворення на шкірі – скористайтеся нагодою та пройдіть безкоштовне обстеження шкіри у визначені дні.

 

 

31.03.2017
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки».

Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

З усіх питань звертайтесь на урядову «гарячу лінію» 15-45

Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Що потрібно знати про цю програму?

1. Як отримати безкоштовні ліки?

1. Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.

2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».

3. Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

4. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

2. Коли запрацює програма?

Програма запускається 1 квітня 2017 року. Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими органами влади та стають учасниками програми.

3. Чому саме ці категорії захворювань?

Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Смертність від серцево-судинних хвороб складає 65% від загальної смертності населення в Україні. Відповідно до статистичних даних за 2015 рік, на діабет ІІ типу страждає один мільйон осіб. Це у 6 разів більше, ніж на діабет І типу (інсулінозалежний). Хворих на бронхіальну астму зареєстровано 210 тис., за статистикою 2015-го. Здебільшого, це діти та молодь. Читати далі →

20.01.2017
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Про підсумки діяльності Котелевської ЦРЛ за 2016 рік та напрямки діяльності у 2017 році

Станом на 01.01.2017 року галузь охорони здоров’я району має таку структуру:

- Котелевська центральна районна лікарня (поліклініка та стаціонарні відділення) – надає кваліфіковану допомогу вторинного рівня;

- Комунальний заклад «Котелевський Центр первинної медико – санітарної допомоги», до складу якого ввійшли 8 амбулаторій загальної практики / сімейної медицини та 16 фельдшерсько – акушерських пунктів.

Повністю збережена мережа лікувально – профілактичних закладів та необхідний кадровий потенціал. Всі заклади акредитовані.

Протягом 2016 року діяльність Котелевської центральної районної лікарні була направлена, в першу чергу, на розвиток охорони здоров’я материнства і дитинства, удосконалення вторинної допомоги, профілактику соціально – значущих хвороб, раціональне використання наявних ресурсів та надання населенню району кваліфікованої медичної допомоги вузькопрофільними фахівцями.

В районі проведено ряд комплексних заходів, спрямованих на покращення показників здоров’я населення.

Рiчна довiдка 2016 рiк

10.11.2016
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Каталог медикаментів, які є в наявності у медичних закладах району

hospital

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні медикаментів, оплачених державою, доступні для лікування

хворих. Проте через недобросовісних лікарів та корупційні схеми пацієнти практично ніколи не отримували безкоштовних ліків. На жаль, в Україні стала звичною практика перепродавати хворим ті препарати, які закупила держава.

Усі ліки, які ви знайдете в переліках на цьому сайті, куплені за рахунок бюджету та знаходяться на складах у медичних закладах. Офіційна інформація про залишки ліків оновлюється щомісяця.

На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Полтавської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно.

Якщо лікар відмовляється видавати вам ліки, наявні в переліку на сайті, зверніться зі скаргою до Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА за телефоном (05322) 7-29-29 або електронною поштою: guoz@adm-pl.gov.ua

Ліки та медикаменти

16.03.2016
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Оголошення

Адміністрація Котелевської центральної районної повідомляє про вакантні посади лікарів:
Лікар анастезіолог;
Лікар педіатр;
Лікар невропатолог;
Лікар офтальмолог;
Лікар отоларинголог.
За детальною інформацією звиртатися за , смт. Котельва, вул. Жовтнева, 283 тел. (05350) 2-12-35, кадрів.

26.12.2014
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

Поздоровлення В.П.Лисака

Нехай цей рік буде для Вас і Вашого колективу щасливим у житті, радісним у звершеннях, великим у задумах, щедрим у здійсненнях.
Хай Новорічна ніч надихає Вас на багатогранну діяльність, кожний день буде наповнений творчим змістом, теплом, радістю, щастям і достатком, а Різдво Христове принесе душевне очищення і спокій, зігріє променем любові, милосердя і родинного тепла.
Міцного здоров я, наснаги і добра, миру та спокою на рідній землі!
З повагою, директор ДОЗ В.П.Лисак

26.12.2014
опублікував kotelva-crl
Коментування вимкнено

З НОВИМ 2015 РОКОМ!

Шановні котелевці!

  У цей святковий час щиро вітаємо вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

  Напередодні Нового року за традицією прийнято озирнутися на рік минулий, підвести його підсумки, згадати все хороше, що було в ньому. Рік був не простим, як для українського суспільства, так і котелевської громади, сповнений випробувань й важливих рішень. Аналізуючи його, можна сказати, що прожили ми його разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що планували.

  Сьогодні хочеться подякувати усім мешканцям району за розуміння і підтримку, за сумлінну працю всім вам. Зроблено чимало, але в новому році, ми повинні зробити набагато більше для  покращення здоро’я громади.

  Тож нехай 2015 рік стане таким, яким ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення! Щоб прийдешній рік виправдав Ваші добрі надії і прагнення, приніс достаток і добробут вашим сім’ям.

  Від усієї душі бажаємо вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай у Ваших домівках завжди будуть мир, взаєморозуміння й любов, а різдвяна зоря запалить у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!